Rakstos

Jūnija mēnesī Valmierā sāksies „Vidzemes Vasaras līga” basketbolā 2017, kas norisināsies visas vasaras garumā Jāņa Daliņa stadionā. Tradicionālajā turnīrā aicināti pieteikties visi basketbola entuziasti no Valmieras un Vidzemes, kas vēlās parādīt savus spēkus un labi pavadīt laiku ar draugiem spēlējot basketbolu zem klajas debess.

 

Sākoties vasaras sezonai ir laiks pievērsties veselīgam dzīvesveidam. Tieši tāpēc jau tradicionāli Jāņa Daliņa stadiona laukumos norisināsies Vidzemes Vasaras līgas turnīrs basketbolā. Aicinām komandas pieteikties līdz 10. jūnijam, sūtot pieteikumus sacensību galvenajam tiesnesim Sandim Bukšam uz e-pastu: sandis.buks[at]va.lvŠī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..">


Turnīrs pulcē Valmierā un tuvākajā apkaimē atpazīstamus basketbola spēlētājus, kā arī vietējos entuziastu un sporta skolas audzēkņus. Turnīra gaitā komandas aizvada regulāro turnīru, kurā katra komanda izspēlē ar katru, bet augustā ir izslēgšanas spēles (Play-off), kurā tiks noskaidroti šī gada uzvarētāji. Turnīrs norisinās pieci pret pieci, un spēles laiks ir astoņas minūtes pa četrām ceturtdaļām. Katrā komandā var pieteikt arī vienu profesionālās līgās spēlējošu spēlētāju, kas ļauj spēkiem samēroties dažādu līmeņu basketbola paudzēm.


Līdzīgi kā iepriekšējos gadus „Vidzemes Vasaras līgu ” (VVL) basketbolā organizē Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un arī citi atbalstītāji un sadarbības partneri. Turnīra norise plānota visas vasaras garumā no 17. jūnija līdz 31. augustam darba dienu vakaros vai sestdienās, ko nosaka turnīra galvenais tiesnesis, vienojoties ar komandu pārstāvjiem. Komandas turnīram var pieteikties līdz 10. jūnijam, pēc kura tiks sasaukta komandas pārstāvju sapulce, kurā tiks norunātas atlikušās turnīra nianses. Par pieteikšanos un citām niansēm jautāt turnīra galvenajam tiesnesim.


Sīkāka informācija par turnīra noteikumiem pielikumā esošajā Vidzemes Vasaras līgas 2017 nolikumā.